Serwis

Nieautoryzowany Serwis Renault Warszawa – zapraszamy do skorzystania z usług związanych bezpośrednio z samochodami marki Renault.

W celu sprawnej i fachowej obsługi posiadamy możliwość podłączenia do renomowanego komputera Clip – dedykowanego Renault z którego korzystają autoryzowane serwisy Renault. Posiadamy również możliwość dostępu do oryginalnej i najnowszej dokumentacji Renault online, w związku z tym nasz serwis jest w stanie obsługiwać nowsze modele Renault.

serwis Renault Warszawa

Jako serwis Peugeot oraz Citroen posiadamy odpowiedni sprzęt tzw. Lexia do obsługi samochodów marki PSA oraz niezbędne połączenie online do dedykowanego producenta. Oznacza to, że nasi mechanicy są w stanie rozwiązać zawiły problem elektroniczny w samochodach francuskich marek.

Odpowiednie wieloletnie doświadczenie zdobywane w autoryzowanych serwisach Renault Peugeot Citroen przekłada się na skrócenie czasu weryfikacji usterki oraz znaczące ograniczenie kosztów.

Co jeszcze uzyskasz planując serwis Renault Peugeot Citroen w naszym nieautoryzowanym warsztacie?

Poza podłączeniami do komputera kompleksowo zajmiemy się przeglądami okresowymi, klimatyzacją, naprawą zawieszenia, remontem lub wymianą silnika, wymiana rozrządu, czy naprawą turbosprężarki. Dodatkowo istnieje możliwość napraw blacharsko – lakierniczych również tych, bezgotówkowych z ubezpieczenia OC lub AC.

Do naszego serwisu Renault Peugeot Citroen zapraszamy klientów z Warszawy o okolic.