O nas

geometriaSerwis Renault Peugeot Citroen Warszawa zapewniamy fachową pomoc do każdego francuskiego samochodu. Działamy na pograniczu Warszawy i Bemowa, dogodny dojazd trasą ekspresową S8 sprawia, że obsługujemy Klientów praktycznie z każdej części miasta i okolic Ożarowa Mazowieckiego.

Dlaczego nasz serwis Renault Peugeot Citroen Warszawa?

 • Działamy od kwietnia 2004 roku, jako firma rodzinna.
  Obsługujemy Auta Francuskie, bo na nich znamy się najlepiej. Posiadamy specjalistyczny sprzęt, wiedzę i dokumentację techniczna niezbędną do obsługi serwisowej.
 • Podstawową wiedzę i doświadczenie dał nam Autoryzowany Serwis Renault Peugeot Citroen Warszawa, dlatego też wszystkie wykonywane usługi są zgodne ze standardami i zaleceniami producentów samochodów francuskich.
 • doorW razie trudności z dojazdem oferujemy możliwość odbioru samochodu, a po naprawie odwozimy auto pod wskazany adres. Taka usługa w tym momencie jest bezpłatna w rejonie Bemowa (nie obejmuje usługi holowania i lawety).
 • Obecnie posiadamy 6 podnośników w tym dwa ciężarowe + 4 miejsca do dodatkowej obsługi, parking na 30 samochodów.
 • Aktualne zatrudniamy czterech wykwalifikowanych mechaników z Autoryzowanych stacji Renault, Peugeot, Citroena.
 • Mamy możliwość dostępu do szerokiej gamy części zamiennych zarówno oryginalnych jak i dobrej klasy zamienników. Kupując u nas części z montażem masz gwarancję zarówno na usługę jak i na części. O nic nie musisz się martwić.
 • Dla firm naprawa aut francuskich warszawa
  Serwis Renault Peugeot Citroen to obsługa głównie samochodów osobowych i dostawczych o dowolnej wysokości i długości nadwozia: Renault Master, maxi, plandeka, Peugeot Boxer, maxi Citroen Jumper, maxi Nissan Primastar, Interstar, Opel Movano, Fiat Ducato. Posiadamy duży zamykany parking, firmy obsługujemy priorytetowo, a przy stałej współpracy oferujemy rozliczenia bezgotówkowe.

Właściciele

Serwis Renault Peugeot Citroen Warszawa

serwis aut francuskich warszawa
 

 

Niezmiennie rozwijamy i poszerzamy naszą ofertę o coraz to nowe usługi, o czym piszemy na blogu firmowym.

Należymy do Cechu Rzemiosł Motoryzacyjnych w Warszawie

Należymy do Cechu Rzemiosł Motoryzacyjnych w Warszawie

Odznaka

Otrzymaliśmy srebrną odznakę Izby Rzemiosła Motoryzacyjnego

Urząd

Współpracujemy z wieloma firmami jak i z publicznymi urzędami