Diagnoza komputerowa Renault Peugeot Citroen

 

 

Diagnostyka komputerowa – dlaczego tylko Renault Peugeot i Citroen?

Oryginalne oprogramowanie, doskonale wykształceni fachowcy z dużym doświadczeniem to podstawy naszej pracy. Serwisujemy i naprawiamy TYLKO te marki samochodów, na których się znamy. Jesteśmy serwisem nieautoryzowanym lecz współpracujemy z Autoryzowanymi Stacjami Obsługi i posiadamy dostęp do najnowszej dokumentacji technicznej pozwalającej najdokładniej serwisować samochody francuskie.

Po co nam diagnostyka komputerowa?

Dzięki diagnostyce komputerowej mamy możliwość odczytywać wartości rzeczywiste, mierzone przez rozmaite czujniki oraz kasowanie wskaźników inspekcji serwisowej np. wymiany oleju czy przeglądowych. Również stymulowanie elementów wykonawczych do określonych działań kalibracja czyli dopasowanie podzespołów (konieczne np. po wymianie przepustnicy). Należy pamiętać, że nowa generacja Peugeotów i Citroenów nie pozwala na nieustanne usuwanie błędów komputera. Ma on bowiem ograniczoną pamięć, po pewnym czasie należy wyczyścić komputer i wgrać nowe oprogramowanie.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług w zakresie diagnostyki komputerowej Renault Peugeot Citroen. W tym celu prosimy o kontakt pod numerem telefonu 509-960-242