< >

Twoje zadowolenie i bezpieczeństwo jest naszym priorytetem. Reno Max to profesjonalny serwis i naprawa Renault, Peugeot, Citroen oraz Dacia.

Warsztat dla Ciebie

Obsługujemy Auta Francuskie, gdyż to na nich znamy się najlepiej. Nasze ponad 25 letnie doświadczenia zdobywaliśmy w Autoryzowanych Stacjach Obsługi, stąd wszystkie wykonywane usługi są zgodne ze standardami i zaleceniami producentów samochodów francuskich. W razie trudności z dojazdem oferujemy możliwość odbioru samochodu, a po naprawie odwozimy auto pod wskazany adres. Taka usługa w tym momencie jest bezpłatna w rejonie Bemowa (nie obejmuje usługi holowania i lawety).

Czego możesz się spodziewać

Obecnie posiadamy 4 podnośniki w tym jedno ciężarowe + 4 miejsca do dodatkowej obsługi, parking na 30 samochodów. Aktualne zatrudnienie 4 wykwalifikowanych mechaników z Autoryzowanych Stacji Renault, Peugeot, Citroena. Mamy możliwość dostępu do szerokiej gamy części zamiennych zarówno oryginalnych jak i dobrej klasy zamienników. Kupując u nas części z montażem masz gwarancję zarówno na usługę jak i na części.

Dla firm

Obsługujemy samochody osobowe i dostawcze o dowolnej wysokości i długości nadwozia: Renault Master, maxi, plandeka, Peugeot Boxer, maxi Citroen Jumper, maxi Nissan Primastar, Interstar, Opel Movano, Fiat Ducato. Posiadamy duży zamykany parking, firmy obsługujemy priorytetowo, a przy stałej współpracy oferujemy rozliczenia bezgotówkowe. Zapraszamy do współpracy.